Współpraca z naszym biurem rachunkowym

Niezależnie czy potrzebujecie Państwo usług księgowych jednoosobowej firmy na ryczałcie czy Spółki na księgach handlowych zapraszamy do skorzystania z doświadczenia naszego Biura Rachunkowego. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z naszym biurem rachunkowym zapraszamy do kontaktu.


Zadzwoń: 22 787 95 88 Napisz do nas

Jak wygląda współpraca z naszym biurem?

  1. Na pierwszym spotkaniu omawiamy Państwa potrzeby oraz oczekiwania dotyczących usług naszego Biura Rachunkowego. Na tej podstawie przedstawiamy indywidualną ofertę.
  2. Po podjęciu decyzji o współpracy podpisujemy przygotowaną wcześniej umowę pomiędzy Państwa firmą, a naszym Biurem Rachunkowym.
  3. Na początku każdego miesiąca sporządzamy listy płac, deklaracje ZUS. Listy płac oraz wysokość zobowiązań wobec ZUS w umówionym czasie przekazujemy na wskazany adres mailowy.
  4. Do 7 – go lub 10-go dnia miesiąca klient dostarcza do naszego Biura dokumenty za poprzedni miesiąc. Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwy jest również odbiór dokumentów z siedziby Firmy. W przypadku małej ilości dokumentów proponujemy przesłać je drogą elektroniczną. Lub poprzez Portal Klienta SALDEO.
  5. Wyniki przekazujemy w dwóch etapach. Po wstępnej weryfikacji dokumentów przekazujemy informację o wynikach wstępnych, ewentualnych brakach w dokumentacji. Po uzupełnieniu braków oraz akceptacji wyniku kończymy rozliczać miesiąc. Przekazujemy drogą mailową, telefoniczna lub w naszym biurze ostateczny wynik finansowy firmy oraz wysokość zobowiązań podatkowych.
  6. Nasze Biuro sporządza wszystkie deklaracje i drogą elektroniczną dostarcza do właściwych Urzędów Skarbowych.
  7. Dokumenty przechowywane są do zamknięcia roku podatkowego w naszym biurze. Oddawane są klientom po sporządzeniu oraz złożeniu w US  wszystkich sprawozdań i deklaracji za dany rok.
  8. Podczas ewentualnych czynności sprawdzających przez US lub ZUS nasi pracownicy biorą w nich czynny udział.