Często zadawane pytania

Poniżej znajdą Państwo najczęściej zadawane pytania dotyczące współpracy z naszym biurem rachunkowym. Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania zapraszamy do kontaktu.


Zadzwoń: 22 787 95 88
1Czy posiadacie licencję uprawniającą do usługowego prowadzenia biura rachunkowego?
Tak. Nasze biuro rachunkowe posiada certyfikat wydany przez Ministerstwo Finansów nr 4434/97 na nazwisko Grażyna Maria Lorens oraz 45515/2010 na nazwisko Anna Maria Kanclerz.
2Wasze Biuro posiada ubezpieczenie do odpowiedzialności cywilnej dla podmiotów uprawnionych do wykonywania działalności usługowej w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych?
Tak. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej wystawione przez PZU SA.
3Czy dokumenty księgowe muszę do was dostarczać osobiście?
Nie. Dokumenty mogą być wysyłane elektronicznie, kurierem, pocztą a na życzenie możemy je odebrać osobiście z Waszego biura.
4Czekam na dotację z programu Unii Europejskiej. Czy posiadacie doświadczenie w księgowaniu dotacji Unijnych?
Tak. Posiadamy doświadczenie w księgowaniu dotacji nie tylko z programów Unijnych ale również z PEFRON czy Urzędów Pracy.
5Czy pomagacie w wypełnieniu wniosku o interpretacje indywidualną?
Nie. Jeżeli jest jakaś niejasność w przepisach podatkowych proponujemy udać się do Doradcy Podatkowego współpracującego z naszym Biurem.
6Działalność mojej firmy polega na ciągłych wyjazdach, nie jestem w stanie osobiście dostarczać dokumentów czy jest możliwosć dostarczać ich w inny sposób?
Tak. Proponujemy Portal Klienta SALDEO, poprzez który może Pan wysyłać do nas swoje dokumenty oraz wystawiać faktury sprzedaży zgodne z obecnymi wymogami prawa podatkowego.
7Prowadzę proste rozliczenie podatkowe na ryczałcie. Czy wypełnicie za mnie roczne rozliczenie PIT28?
Tak. W swojej ofercie posiadamy również sporządzenie rocznych deklaracji podatkowych takich jak PIT-28, PIT-37, PIT- 38.
8Czy wasze Biuro pomoże mi w realizacji całego projektu Unijnego?
Tak. oferujemy kompleksową współprace na każdym etapie realizacji projektu. Od koncepcji inwestycji poprzez jej realizacje i az po końcowe rozliczenie.