Biuro rachunkowe w Kobyłce

Prawo podatkowe nieustannie ewoluuje. Pojawiają się nowe wytyczne i interpretacje, w których gąszczu trudno się poruszać. Weryfikacja kolejnych nowelizacji ustaw wiąże się z poświęconym czasem, a przez to także odejściem od innych spraw w firmie. To wielokrotnie generuje problemy z płynnością działania i straty finansowe. Biuro rachunkowe Virdis Lux to optymalne rozwiązanie dla mieszkańców Kobyłki. Skupiamy w sobie księgowe z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą, która zapewnia rzetelność prowadzenia księgowości.


Zadzwoń: 22 787 95 88 Cennik

Klienci cenią naszą firmę dzięki:

  • Przystępności informacji – staramy się każdy problem wyjaśnić językiem przystępnym dla osób, które nie posiadają wiedzy rachunkowej.
  • Obniżeniu kosztów działania – outsourcing księgowości jest funkcjonalnością korzystniejszą, niż zatrudnienie księgowej. Pomagamy także uniknąć ewentualnych kar, związanych z błędną interpretacją zapisów aktów normatywnych.
  • Oszczędności czasu – nasze biuro rachunkowe bierze na siebie wszystkie sprawy, które ustaliliśmy na rozmowie indywidualnej. Przygotowujemy dokumenty, kontrolujemy harmonogramy, kontaktujemy się z urzędami.
  • Współpracy zdalnej – nie wymagamy wizyt osobistych w naszym biurze księgowym. Wszystkie sprawy, możemy załatwić online.
  • Zarządzaniu ryzykiem – to my odpowiadamy za rzetelność obsługi księgowej. Dajemy gwarancję, że wszelkie czynności rachunkowe i podatkowe, prowadzone są prawidłowo.
  • Dostępność specjalistów – w naszym biurze rachunkowym zatrudniamy tylko sprawdzone osoby i stawiamy na ciągłe szkolenia.
parallax background

DOŁĄCZ DO NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTÓW!


Nie trać czasu i energii na papierkową robotę. Rozwijaj firmę, a my zajmiemy się księgowością w Twojej firmie!


Zadzwoń teraz

Księgowa Kobyłka

Prowadzenie księgowości to zadanie czasochłonne i wymagające posiadania określonej wiedzy. Nasi Klienci dobrze to rozumieją, dlatego podjęli decyzję o powierzeniu nam swoich spraw. Kompleksowa odpowiedzialność za wypełnianie Księgi Przychodów i Rozchodów czy dokonywanie wyliczeń zaliczki na podatek dochodowy, wymaga sumienności, skrupulatności i terminowości. Każdy błąd, może stać się przyczyną kontroli ze strony Urzędu Skarbowego, która bardzo często kończy się nałożeniem kary. Aby mieć pewność i spokój proponujemy Państwu profesjonalne wsparcie w podejmowaniu decyzji na polu gospodarczym. Każdą współpracę traktujemy indywidualnie. Rozpoczynamy ją od rozmowy, na której ustalamy wspólne oczekiwania, niepokoje i strategie. Już na tym etapie doradzamy wybór odpowiedniej formy rozliczeń, ustalamy zakres usług księgowych i plan działania. Dzięki temu Klienci naszego biura podatkowego doskonale wiedzą jak pracujemy i otrzymują gwarancję, że o wszelkie sprawy księgowe swojej firmy nie muszą się już martwić.

Usługi księgowe Kobyłka

Usługi księgowe, które oferujemy to działania skrojone pod potrzeby różnego typu klientów. Obsługujemy małe przedsiębiorstwa, jak i duże biznesy dotowane z funduszy europejskich. Biuro księgowe VirdisLux podejmuje również liczne inicjatywy polegające na administrowaniu fundacji stowarzyszeń, wspólnot mieszkaniowych, a także innych podmiotów prowadzących pełną i uproszczoną księgowość. Obok fundamentalnych zadań księgowości, jak prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów czy wypełnianie ewidencji podatkowych, świadczymy usługi związane z płacami i kadrami, prowadzeniem księgowości przy projektach z zewnętrznym finansowaniem, tworzeniem analiz finansowych z przedstawieniem wskaźników finansowych i wiele innych. Jesteśmy elastyczni i indywidualnie ustalamy zakres działań, które podejmujemy w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania obsługi księgowej Państwa firmy.