Biuro rachunkowe w Warszawie

Konieczność prowadzenia określonej dokumentacji i dokonywania rozliczeń w oparciu o rozbudowane i zmieniające się regulacje legislacyjne, zniechęciły niejednego do prowadzenia działalności gospodarczej na własną rękę. Istnieje jednak możliwość spełnienia tych oraz innych wymogów, bez konieczności zaprzątania sobie głowy zbędnymi formalnościami. Z pomocą przychodzą profesjonalne usługi naszego biura rachunkowego Virdis Lux.


Zadzwoń: 22 787 95 88 Cennik

Jako profesjonaliści działamy w zgodzie z obowiązującymi przepisami z zakresu księgowości oraz wymogami Ministerstwa Finansów, o czym zaświadczają również odpowiednie certyfikaty (nr 4434/97 oraz 45515/2010). Chcąc jeszcze bardziej upewnić Państwa co do bezpieczeństwa prowadzonej przez nas księgowości, zdecydowaliśmy się na ubezpieczenie naszej działalności od odpowiedzialności cywilnej, dzięki któremu zabezpieczamy interes naszych Klientów w jeszcze szerszym zakresie.

parallax background

DOŁĄCZ DO NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTÓW!


Nie trać czasu i energii na papierkową robotę. Rozwijaj firmę, a my zajmiemy się księgowością w Twojej firmie!


Zadzwoń teraz

Księgowa Warszawa

Na ofertę naszego biura podatkowego składa się wyczerpująca obsługa księgowa różnorodnych działalności, zapewniająca nie tylko bezpieczeństwo, ale też najwyższą skuteczność z korzyścią dla Klienta. W szczególności zapewniamy:

  • kompleksowe usługi księgowe, podatkowe i finansowe,
  • jednostkową obsługę, dostosowaną do konkretnych potrzeb,
  • wielopoziomowe usługi doradcze, obejmuje zagadnienia, takie jak zobowiązania podatkowe, rachunkowość, założenie firmy, zarządzanie firmą, płace czy kadry,
  • pełen profesjonalizm - nie tylko w zakresie jakości, ale też poufności,
  • możliwość współpracy zdalnej - w zależności od indywidualnych potrzeb klienta (również w zakresie wymiany dokumentacji i umawiania spotkań).

Usługi księgowe Warszawa

Wśród naszych Klientów znajdują się podmioty:

  • prowadzące działalność na podstawie ksiąg rachunkowych,
  • rozliczające się w oparciu o księgę przychodów i rozchodów,
  • rozliczające się ryczałtem,
  • podatnicy podatku od towarów i usług (VAT).

Każda z tych form wymaga dopełnienia innych obowiązków rozliczeniowych. Dobrze prowadzona księgowość stanowi zaś nieodzowny element prosperującej działalności. Mając pewność co do kwestii formalnych, można w pełni poświęcić się planowaniu kolejnych kroków biznesowych, bez konieczności rozpraszania się niepotrzebnymi wątpliwościami czy doszkalaniem z zakresu księgowości we własnym zakresie.

Powierzając nam obsługę księgową swojej działalności, zyskuje się zaś pewność i gwarancję co do legalności i terminowości. Jest to rodzaj inwestycji, która zwróci się w postaci rozwoju firmy, satysfakcji pracowników i spokoju kadr kierowniczych.

Nasze biuro podatkowe funkcjonuje dzięki wiedzy i doświadczeniu księgowych, którzy prowadzą kompleksową obsługę każdego Klienta z osobna. Usługi księgowe naszych specjalistów nie ograniczają się do formułowania dokumentacji, ale obejmują też jej dalsze kierowanie oraz obsługę księgową, nieograniczoną co do ilości i czasu. Wszystko to w pełnej dyskrecji i w poszanowaniu zaufania Klientów względem nas. Bez uszczerbku na jakości naszych usług, gwarantujemy też terminowość świadczonych usług.